גלישה כללית:
האתר החדש של 'אור דוד' מעוצב ומתוכנת בטכנולוגיה חדשנית ולכן מומלץ לגלוש עם דפדפנים מעודכנים:
כרום - להורדה מאתר גוגל לחץ כאן
פיירפוקס - להורדה מאתר מוזילא לחץ כאן
ספארי  - להורדה מאתר אפל לחץ כאן

ניגון הסרטים:
ההרצאות הם הטמעה משרתי יוטיוב (YouTube) באפשרותכם לבחור רמת איכות לפי רוחב הפס שאתם גולשים.
בנוסף אפשרות לצפות בשרת רגיל - מתחת לכל נגן יש כפתור "צפייה ללא יוטיוב", נגן זה מנגן באופן רגיל את ההרצאה באיכות נמוכה. וכן כל מי שמשתמש באינטרנט חסום לשרתי יוטיוב, יכול להשתמש בכפתור זה ולצפות בנגן הרגיל באיכות רגילה.
הנגן באיכות רגילה הוא רכיב HTML5 וכדי לצפות בהרצאה צריך להשתמש בדפדפן כרום. (שימו לב שלא מותקן הרחבה של עוד נגן HTML5 כמו DIVX וכו' במקרה כזה צריך לכבות את ההרחבה אם זה יוצר בעיות)

בעיות אגירה:
אם הנגן נתקע/קופא כל מספר שניות ואינכם יכולים לצפות בהרצאה, הדבר נקרא: אגירה. הנגן "אוגר" מידע לעוד מספר שניות ומנגן בצורה חלקה. אם האגירה של הנגן לא מספקת ההרצאה תופסק כל מספר שניות.
במקרה זה צריך לבדוק אם אתם מבצעים פעולות אינטרנט 'כבדות' במקביל לצפיה בנגן. או שאתם 'מורידים' קבצים, או שאתם נכנסים לאתרים 'כבדים' במיוחד. פעולות אלה צורכות כנראה יותר מדי רוחב-פס, ולכן רוחב הפס נחסר מנגן, והתוצאה הינה הפסקות ה'אגירה' והצפיה המקוטעת. נסו לצפות בדרשה בלי לבצע פעולות אינטרנט במקביל, ובדקו האם הבעיה חוזרת.
אם אתם יודעים שרוחב הפס שלכם לא גדול מספיק הורידו את רמת האיכות של הצפייה.

שידור חי:
בכל יום רביעי בשעה 21:00 עולה לאתר הנגן של השידור חי. השידור מועבר באיכות רגילה ותומך בכל המחשבים, אם כי מומלץ לא לבצע גלישה באינטרנט בנוסף לצפייה בשידור.
במקרה והשידור נתקע/קופא לכם כל מספר שניות נסו לרענן את הדף (כפתור F5).
עדיין לא עובד? כתבו לנו ב'צור קשר' על מנת לשפר את השידור.

לבעיות נוספות או לדווח על תקלה באתר נשמח שתרשמו לנו בצור קשר ואנו נעשה את כל המאמצים על מנת לפתור את הבעייה. לחץ כאן להעברה לדף הצור קשר.