אלירן אור חן

מאת:  הרב דוד רובינשטיין
ת. פרסום: 26 דצמבר 2012
קשה להאמין אבל זה נכון – בחור בן 18 יכול להיות שחקן קולנוע! הוא כיכב ב2 סרטים שזכו בפרסים, צעד להיות כוכב קולנוע ונהנה מכל האתגרים שיש לשחקן. אך יום אחד הוא הכיר אתגר חדש שעליו הוא לא היה מוכן לוותר בקלות...
ely
לא כל אחד מוצא את עצמו באולפן הקלטות ליד כוכבי קולנוע ישראלי, אבל אלירן אור-חן מצא את עצמו מתעורר בבוקר ונוסע לצילומים לסרט ישראלי שעתיד להיות אחד הסרטים המוצלחים ביותר, לצד ליאור אשכנזי וצחי גראד, משחק אלירן בתפקיד "לייבו", החבר הכי טוב של כוכב הסרט יובל שבח, הסרט "אילי ובן" הוקרן בקולנוע וזכה בפרסים ושבחים רבים. אט אט המשיך אלירן לצעוד בתחום הקולנוע ושיחק בסרט נוסף בשם "המבול" שהוקרן בכל העולם. כבר בעיתונים הופיע אלירן בכתבות שונות אשר שבחוהו וסיפרו עליו שהוא עתיד לגדולות בעולם הקולנוע.


ely 2
יום אחד מספר חברים משכונתו ביבנה, שהיו בישיבת "אור-דוד" קראו לאלירן לבוא לביקור ולחוות אוירה של שבת יהודית אמיתית, וכך בתוך השבת הקדושה הרגיש אלירן תחושה של רוגע ואמת, תחושה שלעולם לא הרגיש, תחושה שליוותה אותו לאורך זמן גם לאחר השבת וגרמה לו לחשוב פעמיים על החיים.
אלירן היה אוהב לחיות בתוך אתגר, לקום בכל בוקר לאתגר חדש, ובתוך העולם הסוער והמאתגר מצא אלירן אתגר חדש ומרתק, לקום בכל בוקר ולנסות להבין סוגיה חדשה, לפלפל במפרשים ולהבין גמרא עם פירוש רש"י ותוספות.

"לקום כל בוקר לאתגר חדש, לנסות להבין סוגיה בעיון, לומר סברות ולראות פירושים חדשים, ואז לחכות לשיעור היומי ולראות אם צדקתי – זה האתגר האמיתי!!!" (האתגר החדש של אלירן)

  • שבת
  • הרב יוחאי אוחיון
  • תשע''ג
  • עד 30 דקות
  • shidurim.rabanim.net/shidurim/shidurim-flv/daniel/bahurim/ELIRAN.mp4