שיעורי תורה לצפייה ישירה

למעוניינים להיחשף לשיעורי תורה ולחוכמה הרבה של הרב דניאל זר, לצפות בהרצאות ובתוכניות שונות הנוגעות לגמרא ולתורה הקדושה, לשמוע אודות חזרה בתשובה, ללמוד בדבר שאלות ותשובות בהלכה, מושגים ביהדות, ענייני חגים ומועדים ולשמוע מסרים מחזקים – כיום ניתן לצפות בתכנים רבים ומגוונים דרך האתר של הישיבה.

אם אתם מעוניינים בשיעורי תורה יהדות וגמרא, אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר של ישיבת "אור דוד" בקישור הבא, בו תוכלו לצפות בתכנים רבים מאוד שהועלו ליוטיוב וכעת מוטמעים באתר. ניתן לצפות בכל התכנים בנקל וללא תשלום. הקמנו את המערכת האינטרנטית בדיוק למען חשיפתה של החוכמה ברבים ועבור אותם אנשים שאין ביכולתם להגיע אלינו באופן פיזי ועצמאי. מומלץ בנוסף גם להוריד את האפליקציה של הישיבה.

שיעורי תורה לצפייה ישירה
כבר מספר עשורים שהרב דניאל זר נותן את הדרשה השבועית שלו ביום ד' בישיבת "אור דוד". הדרשה התחילה כדרשה בפני מספר מצומצם מאוד של אנשים, שניתן היה לספור על כף יד אחת, וכיום מגיעים לשמוע כל דרשה כ-1,000 איש מכל קצוות הארץ. הדרשות אף משודרות באינטרנט ובלווין לכל העולם.

הדרשות השבועיות מועלות לאתר שלנו לצפייה ישירה, כך שאם אתם מתעניינים בהורדת שיעורי תורה או בצפייה בשיעורי תורה, תוכלו לצפות בכל עת שתרצו אף מבלי ההכרח להוריד אותם למחשב או למכשיר הסלולרי. בכל מקרה אפשר בקלות להוריד לצפייה ולהוריד לשמיעה במידת הרצון. אינספור תכנים נפלאים של רבנים רבים נמצאים באתר שלנו, ונוגעים לנושאים רבים של תורה והלכה, כגון כשרות, פרשת השבוע, הלכות שבין אדם לחברו, פרקי אבות – ועוד.

לימוד תורה בישיבה
אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בעולם היהדות והרוח, ואתם שוקלים לטעום את טעם התשובה, ניתן להגיע ללמוד אצלנו בזמנים שונים עם אחד מהבחורים או אחד מאברכי הישיבה. הלימודים יכולים להתקיים בבוקר, בצהריים ובערב. ניתן למלא את הטופס שבקישור הבא על מנת שנחזור אליכם עם מידע נוסף.

ישיבת "אור דוד" היא מרכז רוחני להפצת תורה ויהדות לבעלי תשובה. ניתן לפנות אלינו בטלפון מספר 03-5701212. הישיבה נמצאת ברחוב המכבים 108, בני ברק. אם ברצונכם ללמוד תורה, לשמוע את דרשת הרב או שאתם מתעניינים בשיעורי תורה בטלפון, פנו אלינו ונשמח לעזור.