שבע סגולות להנצל מהקורונה

korona

שבוע שעבר אמר הרב דניאל זר בדרשתו השבועית שבע סגולות חזקות כדי להנצל מהקורונה המאיימת על העולם:

1. לתת לצדקה קמחא דפסחא – מעות לעניים לחג הפסח לעילוי נשמת רבי מאיר בעל הנס. ולומר: 'הריני נותן כסף זה לצדקה לע"נ רבי מאיר בעל הנס, ויהי רצון שזכות רבי מאיר בעל הנס יעמוד לי ולכל בני ביתי שלא נפגע מהקורונה לעולם. ויאמר שלש פעמים 'אלהא דמאיר ענני'. לנתינת קמחא דפסחא לחצו כאן!

2. בכל פעם שיוצא מהבית ישים את היד על המזוזה ויאמר פסוק 'שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד', וכן כל רבע שעה שנמצא בחוץ או שנכנס למקום המוני יאמר פסוק 'שמע ישראל'.

3. לעשות פדיון נפש, דבר המסוגל מאד לבטל גזירות רעות מהאדם וזה שמירה מעולה. בכל שבוע עורך כבוד הרב פדיון נפש על פי הקבלה ניתן לעשות את הפדיון בטלפון 03-5701212 או לחצו כאן! לפרטים נוספים על הפדיון לחצו כאן!

4. לברך ברכת 'אשר יצר' בכוונה, ועדיף מתוך הכתב. וזו הבטחה מהחפץ חיים שכל המברך אשר יצר בכוונה מובטח לו שלא יהיה חולה לעולם.

5. לברך מאה ברכות בכל יום, שכן בזמן דוד המלך הייתה מגיפה ודוד המלך תיקון לומר באה ברכות בכל יום ונעצרה המגיפה. אדם המתפלל בכל יום שלש תפילות בקלות יכול להגיע למאה ברכות.

6. לומר שלש פעמים בכל יום פיטום הקטורת. והיא שמירה והגנה כמו שכתוב במדרש שמשה רבינו עלה לשמיים כל המלאכים נתנו לו מתנות ואף מלאך המוות נתן לו מתנה את הקטורת ואמר לו שהיא סגולה לבטל המגיפה. לאמירת פיטום הקטורת לחצו כאן!

7. סגולה מהרב מוצפי: לשים בכוס חצי כפית כנמון טחון, קצת ציפורן (טחון), חצי כפית הל (בשביל הטעם), חצי כפית זינגביל (ג'ינגר). לשפוך מים רותחים ואחרי 2 דקות לשתות לאט לאט.

ישנו עוד תיקון מיוחד שכתב הבן איש חי לומר בזמן המגיפה. לאמירת התיקון לחצו כאן!

אך מעל הכל, הקב"ה הביא עלינו את כל זה כדי שנתפלל אליו ונתקרב לתורה ולמצוות. ניתן לקבל קבלה וב"ה נעביר לכבוד הרב שיברך את כל מי שיקבל על עצמו איזה מצווה. להעברת שם לברכה לחצו כאן!

צפו בסרטון של הרב דניאל זר 'שבע סגולות להנצל מהקורונה'