דחוףףףףף!!!! אבא שלי מגיע אלי בחלום - מה הוא רוצה?

בת אל מקרה
אבי נפטר לפני 31 יום אני בת 16 .
אני מסורתית, הולכת עם מכנסיים והייתי רוצה להתחזק , בשביל עילוי נשמתו של אבא שלי, זה יעזור לו איך שהוא בשמיים? אם הוא לא במקום טוב זה יכול לעשות לו טוב אם אתחזק?
*** עכשיו בנושא החלום-
אמי חלמה שאנחנו בבית העלמין ואבא שלי מכוסה בחול עם אבנים וכשהיא באה לגעת בו זזה לו היד קצת והיא התחילה לצעוק שיזיזו את כל האבנים והיא צעקה שמע ישראל וכולם צעקו ואבא שלי שם יד מאחורי הצוואר והרים את עצמו ואני נשכבתי על הקבר שלו (מוזר לגמרי ומפחיד ) נשכבתי שם על הקבר , וכשאבא שלי קם הוא ביקש מים , מה פשר החלום?

+******** עוד חלום -
אחותי חלמה שאבא שלי יושב בסלון בלי כיסא גלגלים (עבר אירוע מוחי במציאות אז הוא היה עם בעודו חי)
אבא שלי היה נראה מואר כזה , היה נראה טוב .
הם דיברו על השלושים שלו והיא שאלה מה אבא עושה פה הוא ישב על הספא אז היא שאלה מה הוא עושה פה והוא אמר לה אני פה עד השלושים איתכן ואז אני הולך , מה פשר החלום?
•• כבוד הרב מחילה אבל אני לא מצליחה לישון בלילה אני חייבת הסבר אני חייבת לדעת שהכל בסדר איתו!!! שם! מה לעשות כדי להיות בטוחה שהוא בגן עדן וטוב לו והוא לא סובל , מה אני יכולה לעשות? אני מפחדת שלא טוב לו , אבא שלי היה איש טוב הוא אף פכם לא היה מקנא לאנשים לא היה מסתכסך הייתי הילדה של אבא , תמיד לקחתי מימנו השראה אני אוהבת אותו הרבה , כבוד הרב תן לי איזה משהו שאני אצליח להבין שהכל בסדר איתו בשמיים שאקבל הסבר שטוב לו.

התשובה שהתקבלה

מנהל
שישי, אוגוסט 21 2020, 10:18
שלום רב,
החלומות מראים שאביך צריך עזרא בשמים והוא מחכה שתעשו משהו. כמובן שכל התחזקות שלכם מעלה את אביכם מעלה מעלה.
כבוד הרב אמר שתתקשרי אליו והוא ידריך אותך מה לעשות.
משרדי הישיבה 03-5701212.
בברכה.
The reply is currently minimized הצג