סגולת פדיון נפש ערב ראש השנה וערב כיפור

haravעשרות שנים עורך ראש הישיבה הרב דניאל זר פדיון נפש בכל שבוע על פי הקבלה עם כוונות מיוחדות.
ידוע בספרי הקבלה אחד התיקונים הגדולים ביותר לבטל מהאדם את הגזרות ולפתוח את המזל שלו לבריאות, לרפואה, ולהצלחה זה פדיון נפש.
וסגולה עצומה לשנה טובה ומבורכת לעשות פדיון נפש בערב ראש השנה ובערב יום כיפור, שבימים אלו דנים את האדם על כל השנה אם יהיה בריא או ח"ו להפך, אם יצליח בעסקיו או לא, וצריך להשתדל על כך מאד.

מה זה פדיון הנפש?

פדיון נפש הינו תיקון לבטל גזרות רעות ולפתוח את מזלו של האדם לברכה, להצלחה, לפרנסה, עקרות, זוגיות כל הענייניים של האדם. וכמו שידוע ומפורסם שבאים אל כבוד הרב אנשים מכל הארץ לכל סוגי הבעיות וממש בלי עין הרע רואים ניסים ונפלאות פלאי פלאים.

כיצד עושים פדיון נפש?
פדיון נפש עושים על ידי 160 מטבעות כסף, שצבע זה הוא צבע של רחמים. ודוקא 160 מטבעות כי 160 בגימטריא "צלם" כמו שכתוב "כי בצלם אלוקים עשה את האדם" וגם 160 בגימטריא "עץ" ו"כסף" ובכח שמות אלו מבטלים מהאדם כל גזירה רעה.

האם צריך להיות נוכח בשעת הפדיון?
לא צריך להיות נוכח בשעת הפדיון, העיקר זה לעשות את הפדיון ע"י נתינת המעות ולומר שזה פדיון עבור האדם. השם של האדם מועבר לכבוד הרב ובערב ראש השנה הרב עושה את הפדיון נפש עם כוונות מיוחדות עבור כל האנשים.

כיצד ניתן לתת את המעות עבור הפדיון?
את המעות עבור הפדיון ניתן לתת באתר עצמו, למלא את הפרטים מטה ולשלם באתר המאובטח פאיי-פאל הבין-לאומי, או לבחור באפשרות תשלום ע"י הטלפון ונציגנו יחזור אליכם בהקדם. כמו כן ניתן להתקשר למשרדי הישיבה בטלפון 03-5701212.

PAYPAL

לפני נתינת המעות יאמר:
לשם יחוד קודשא בריך הוא ושכינתיה, הריני נותן סך 160 שקל שהם בגימטריא צלם עץ כסף, לפדיון נפש עבורי (או עבור פלוני).
ויהי נועם ה’ אלהינו עלינו ומעשה ידינו כוננה עלינו ומעשה ידינו כוננהו.

השדות המסומנות ב* הינם חובה.