בכח הפדיון לבטל גזרות מעל האדם ולפתוח את מזלו לטובה.

עשרות שנים עורך ראש הישיבה הרב דניאל זר פדיון נפש בכל שבוע על פי הקבלה עם כוונות מיוחדות.
ידוע בספרי הקבלה אחד התיקונים הגדולים ביותר לבטל מהאדם את הגזרות ולפתוח את המזל שלו לבריאות, לרפואה, ולהצלחה זה פדיון נפש. היתרון בתיקון הזה שהוא לא סגולה על דבר ספציפי אלא הוא משפיע על כל גופו של האדם מכף רגל ועד ראש. היו אנשים שעשו פדיון נפש על דבר מסוים ואחר כך באו וסיפרו שזה עבד גם על שאר דברים אפילו יותר קשים.

מה זה פדיון הנפש ומתי צריך לעשות פדיון נפש?
פדיון נפש הינו תיקון לבטל גזרות רעות ולפתוח את מזלו של האדם לברכה, להצלחה, לפרנסה, עקרות, זוגיות כל הענייניים של האדם. אדם שמרגיש שהמזל שלו 'תקוע' או שבזמן האחרון פוקדים אותו או את בני ביתו דברים רעים והיום מגיעים מכל קצוות העולם אל כבוד הרב לכל סוגי הבעיות.

איך עושים פדיון נפש?
לוקחים 160 מטבעות כסף - צבע כסף - דווקא שקל. למה דווקא כסף? ידוע לפי הקבלה שצבע כסף היינו רחמים, זהב זה דין. למשל אדם רוצה לקנות רכב, הכי טוב שיקנה בצבע כסף, אם לא אפשר לבן ירוק צהוב כחול. אבל אדום ושחור זה צבעים של דין ולא כדאי. וכיוון שעשר אגורות וחצי שקל הם בצבע זהב לכן לוקחים מטבע של שקל שצבעו כסף שמהותו רחמים ועם זה עושים את הפדיון.
לוקחים את המטבעות וסופרים, יש בזה כוונות קדושים, שמות קדושים, תפילה מיוחדת, תהילים, ועושים את זה דווקא בבוקר שזה זמן של רחמים לא בצהריים ולא בלילה רק בבוקר אחרי התפילה או באשמורת הבוקר זה הזמנים הכי טובים לפדיון הנפש.

למה דווקא מאה שישים שקל?
למעוניינים לערוך פדיון נפש – כמה כסף יש להביא? כתוב "כי אדם עץ השדה" - עץ בגמטריה מאה שישים. וכתוב "כי בצלם אלקים עשה את האדם" צלם גמטריה מאה שישים. "כסף" גמטריה מאה שישים. בכוח הכסף אנו מבטלים את הגזירה מצלם עץ ואדם. גם "עץ" זה מאה שישים ובכח שמות "צלם" "עץ" ו"כסף" מבטלים מהאדם כל גזירה רעה או כל דבר אחר שיש עליו. זה העניין של הפדיון מלמעלה, אבל עומק הדברים, אם כל אחד מהמאזינים היה יודע איך זה פועל וכמה כוונות יש בזה היה עומד משתומם מהו הפדיון נפש הזה.

ובאמת רואים את כל הניסים והישועות כאן במשרדי הישיבה! לדוגמא, היו אצל כבוד הרב אדם מרעננה עם ילדו בגיל חמש שהיה לו גידול במוח 12 על 10 (יש את המכתבים של הבית חולים כאן בישיבה) ההורים באו שבועיים לפני הניתוח. ההורים עשו את פדיון הנפש ובסוף הורה להם הרב שלא יעשו את הניתוח עד שלא יעשו בדיקה חוזרת. הרופאים בהתחלה לא הסכימו ולבסוף כשהסכימו ובצעו את הבדיקה היו בהלם, אין גידול, הכל נעלם. יש מכתב של בית החולים שכתוב "לא הובחנו אמצעים פתולוגיים במוח"... אין גידול! ההורים חזרו בתשובה שמו את ילדיהם בתלמוד תורה. זה פלאי פלאים והוא לא המקרה הראשון היה עוד הרבה מקרים של גידולים. אך חשוב להדגיש - לא כל מי שחלה בגידול ועשה פדיון נעלם ממנו הגידול, אבל אפשר להגיד 50% נעלם מהם הגידול ו50% לא נעלם! זה האמונה שצריכים להבין אם יש גזירה על האדם אין מה לעשות, אותו תיקון - זה מתרפא וזה לא מתרפא. למה, חשבונות שמים אנחנו לא יודעים.

ובעיקר הניסים הגדולים היו אצל זוגות שלא זכו להפקד בילדים, באים אצל כבוד הרב עקרות רבות בשנים ומתוך עשר זוגות שמונה נפקדות להריון! אשה אחת מחולון עשרים ושתיים שנה היתה עקרה איך שעשתה את הפדיון אחרי שלשה חודשים נפקדה ונולדה לה בת. וגם זוג נוסף שלש עשרה שנה לא היה להם ילדים אחרי חודש נפקדה להריון. יש בישיבה מכתב שאחת לא היתה בהריון ונפקדה וסיפרה לחברה שלה וגם היא נפקדה וחברה שלה סיפרה לחברה שלה וגם נפקדה, שרשרת של עקרות.

ודבר נוסף שעושה הפדיון, לא היתה אשה שמפילה ילדים שהיתה אצל כבוד הרב והפילה אחרי זה! באות נשים שאפילו ארבע וחמש פעמים הפילו וכשהגיעו לתיקון - אחת לא הפילה! צריך לפרסם את זה, ומצווה לפרסם את זה! אשה שיש לה הפלה אחרי הפלה חייבת לבוא לפגישה עם כבוד הרב ולעשות פדיון נפש ובנוסף גם תיקון - כי שעושים פדיון נפש צריך גם להוריד את העין הרע שהוא מפריע לפדיון לפעמים.
באים אל כבוד הרב גם אנשים שלא מצליחים להתחתן, רובם תוך שנה מתחתנים. היה אחד שהבן שלו לא התחתן והגיע אל כבוד הרב שלשה חודשים לפני פסח ובערב פסח הגיע שוב להביא הזמנה! פלאי פלאים!
כמובן שזה מקרים אחדים מתוך מאות ניסים וישועות, ניתן לקרוא מספר מכתבי תודה באתר בקטגוריה מאמרים.

לקישור לקטגוריה מכתבי תודה לחץ כאן!


ע"פ האמור לעיל פדיון נפש נעשה לפי הקבלה ע"י 160 ש"ח בדיוק!

לנוחיותכם ניתן לבצע את התשלום באמצעות כרטיס אשראי באתר מאובטח, בביט או ע"י הטלפון!

*ניתן לבצע מספר פדיונות למספר אנשים, על כל אדם צריך לשלם 160ש"ח.
*ניתן לבצע מספר פדיונות לאדם אחד, בכל שבוע יתבצע פדיון אחד עבורו.

לפני נתינת המעות יאמר:

לשם יחוד קודשא בריך הוא ושכינתיה, הריני נותן סך 160 שקל שהם בגימטריא צלם עץ כסף, לפדיון נפש עבורי (או עבור פלוני). ויהי נועם ה’ אלהינו עלינו ומעשה ידינו כוננה עלינו ומעשה ידינו כוננהו.


תשלום עבור פדיון נפש

שדות המסומנות ב* הינם חובה

עבור מי הפדיון