שלום בית ביהדות

שלום בית הוא אחד ההלכות החשובות ביותר ביהדות, במיוחד שמדובר על זוג אשר חי הרבה שנים ביחד ועם השנים חייהם עלו על שרטון. עם שלום בית ניתן להציל את חיי הנישואים בין הגבר לאישה ואף לקבל אווירה טובה, שלווה, רגועה וחיובית בבית עצמו. אווירה ללא אנרגיה שלילית של צעקות, עצבים וחוסר חיוביות. וכן גם כאשר היחסים בין בני הזוג הם תקינים, נועד השלום בית להגביר ולהוסיף את החיבור בין בני הזוג, ולהגיע לשלמות של יחד.

מהו שלום בית?

שלום בית הוא שלום בין שני בני הזוג, שלום אשר מסיר מריבות ואווירה שלילית השוררת בין השניים. לעיתים עם הזמן נגרם פער בין רצונות הגבר לבין רצונות האישה, אשר גורם לכך שהגבר רוצה גט מאשתו או להיפך האישה רוצה גט מבעלה. עם שלום בית של איש מקצוע המתמחה בכך ניתן להשלים בין בני הזוג ואף לגשר על פערים ביניהם עד כדי השבת המצב לתחילתו, כלומר שלום בין הצדדים. ובמיוחד בחיי השגרה היום יומי, השלום בית מרענן ומוסיף עוד אהבה ואחוה וחיבור הקשר בין אחד לשני.

עד כמה שלום בית חשוב ?

שלום בית הוא בסיס הקשר בין הבעל לאישה ולכן היא עוזרת להשלים בין בני זוג אשר הפער ביניהם הלך וגדל עם השנים, עד כדי כך שהם לא רוצים להמשיך להיות ביחד בתור בעל ואישה. כניסה של גורם אשר מפשר בין הצדדים עוזרת לגרום לצדדים לשכוח ממה שפילג אותם ולהביא אותם למצב שהם רוצים לתת צאנס ולהיות שוב ביחד, וגם כאשר הכל בסדר השלום בית מוסיף עוד ועוד. עם ישיבת אור דוד תוכלו להתגבר על כל המכשולים בדרך לשלום בית.

למידע נוסף על שלום בית, ולקבלת סיוע מקצועי בנושא, פנו אלינו בטלפונים 03-5701212 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה.