למה שמים מזוזה?

למזוזה תפקיד חשוב על הגנת הבית. המזוזה היא שמירה על הבית, ועוזרת לנו גם לשמור עלינו מפני מחלות ודברים רעים שאורבים לנו. חשוב לבדוק את המזוזה כל כמה שנים, וזאת על מנת לראות שהפסוקים או האותיות אשר בתוך הקלף אינם נפסלו. מזוזות הם חובה בכל בית בישראל וגם בבתי עסק ומשרדים וכדומה, יש לשים אותה בכניסה לבית וכן בכל אחד מהחדרים בבית, לאשכנזים בצורה אלכסונית על המשקוף, ולספרדים בצורה זקופה על המשקוף.

למה חשוב לשים מזוזה בכל חדר בבית?

חשיבות המזוזה היא אדירה ביותר. המזוזה מגינה עלינו מפני דברים רעים שעתידים לקרות לנו, וכן היא מגינה על כל חדר וחדר בביתנו. במיוחד חשובה מזוזה בכניסה לבית, מכיוון שהיא שומרת עלינו גם שאנו יוצאים מביתנו וגם שאנו חוזרים לביתנו. חשוב להקפיד לבדוק את הקלף שבתוך המזוזה כל כמה שנים, לראות שהיא אכן תקינה ולא נמחקו בה פסוקים. מזוזה לא תקינה עלולה לגרום למחלות, ריבים, וצרות שונות. רק מזוזה תקינה שומרת עלינו.

מהו תפקיד המזוזה?

אז למה שמים מזוזה בכלל? מה תפקידה של המזוזה? תפקידה של המזוזה להגן עלינו מפני דברים רעים. מזוזה לא תקינה בדרך כלל נוצרות ריבים, מחלות וצרות לא עלינו, מכיוון שהמזוזה השומרת של הבית איננה כשרה. חשוב לבדוק את תקינותה כל כמה שנים. כמו כן, בכל דירה חדשה או עסק חשוב לשים מזוזה על מנת שתהיה הצלחה במקום, פרנסה טובה, בריאות, ושפע בכל תחום.

למידע על  מזוזות ולקבלת סיוע מקצועי בנושא, פנו אלינו בטלפון 03-5701212 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה.

*בעיקרון כל הטקסט הזה רשום למעלה כבר ואין פה שום הוספה חדשה, חוץ מפרטי דברים קטנים.