חוסר תאבון

מאת:  מכתבים
קטגוריה: מכתבי תודה
ת. פרסום: 03 יולי 2013
בזכות פדיון הנפש אדם שלא יכל לאכול ולשתות במשך תקופה מחוסר תאבון והגיע למצבי התמוטטות ואין לרופאים מה לעשות "תלמד לחיות עם זה", כך הם אמרו לו. אבל הרב אמר להיפך... וזכה לישועות.
לפני שלושה חודשים באופן דיי מוזר הפסקתי לאכול, זה לא קרה במכה אחת אלא בהדרגה עד שאט אט הפסקתי לאכול לגמרי ואפילו שתיית נוזלים הייתה קשה עבורי עד למצב זה כמעט בלתי אפשרי. תוך כדי התהליך הזה הייתי אצל המון רופאים, שכל אחד לפי אבחנתו נתן לי סדרת בדיקות לבצע. במהלך התקופה ביצעתי עשרות בדיקות אך ללא אבחנה חד משעמית, הרופאים לא יודעו מה יש לי ולא הייתה בידם כל אבחנה, אך זה לא מנע מהם לתת לי תרופות ניסיונות שאולי זה יעזור או יקל עלי בדרך כזה או אחרת, כמו כן אושפזתי פעמיים.
אחרי חודשיים הגעתי לכבוד הרב, בפעם הראשונה שנכנסתי לכבוד הרב הייתי מלווה באבי שתמך בי מרוב חולשתי, כבוד הרב קיבל אותי בסבר פנים מאירות ואמר לי שהוא יעזור לי ואין עלי לפחד כלל.
כבוד הרב הסביר לי על הטיפול ואמר לי שיתכן ויהיו גם מורדת במהלך הטיפול. עליי לציין שהקלה הרגשתי כבר אחרי הטיפול הראשון במהלך הטיפולים הבאים הייתה הטובה בהרגשתי אבל לאחר הטיפול השלישי בערב שישי הגוף שלי קרס ולא עמד עוד בזה הובלתי לבית החולים, והרופאים ידעו לאבחן שלא אכלתי זמן ומה ואני מיובש אבל למה ואיך זה קרה הם לא ידעו להגיד, במוצ"ש מהרתי להתקשר כבוד הרב אשר הצטער מאוד לשמוע זאת וברך אותי ואמר לי שתשתחרר בע"ה תבוא אלי.
אחרי מספר ימים של אשפוז בבית החולים עברתי כל בדיקה אפשרתי ושוב אין ממצאים. הרופאים שחררו אותי לאחר מספר ימים ללא אבחנה וללא טיפול, המלצתם הייתה הפניה לטיפול פסיכולוגי ומילים מצמררות כמו " תלמד לחיות עם זה" זה המקום לציין שבכל אותה תקופה הזאת היו ימים שלא אכלתי כלל ויש שאם כבר אכלתי אז זה היה מעט מאוד אוכל המבוסס על נוזלים, וגם המעט שאכלתי היה מלווה בייסורים.
לאחר השחרור מבית החולים חזרתי לכבוד הרב דניאל סיפרתי לו את אשר היה כבוד הרב אמר לי אל דאגה אתה תצא מזה.
התחלתי את הטיפול מהתחלה אצל כבוד הרב וכעבור קרוב ל-30 יום של טיפול אני מרגיש חדש ומה שהיה לי כלא היה, פשוט עולם חדש נפתח בפני, זה המקום לציין שתוך כדי הטיפול דברים נוספים בחיי השתנו לטובה. דברים אלו בגללם באתי לטיפול.
ברצוני להודות לך כבוד הרב מקרב לב על עזרתך, על זה שנתת לי את הבריאות בחזרה.

אהבתם? תנסו גם את אלו