מחלה מוזרה

מאת:  מכתבים
קטגוריה: מכתבי תודה
ת. פרסום: 26 מאי 2013
מחלה מוזרה של כאבי תופת שנמשכו זמן רב ובכח הפדיון נעלמו כליל.
בתי דניאלה (שם בדוי) נולדה בארץ וגדלה כילדה בריאה לכל דבר. בגיל 23, לפני כשנה וחצי, חלתה איילת במחלה "מוזרה" של כאבים חזקים באיזור הבטן העליונה, מלווים בהקאות קשות וכאבי תופת.
הכאבים נמשכו כשבועיים עם אשפוז בבית חולים, אינפוזיה וסמי הרגעה ואי יכולת לאכול. לאחר ההתקף, כעבור שבועיים, חזרה איילת לחיים נורמלים, הכאבים נעלמו, התאבון לאוכל חזר והחיים חזרו למסלולם. כעבור חודשיים-חודשיים וחצי, חזר  התקף עם אותם הסימפטומים, וכך החל מעגל אין סופי של התקפים, בתי חולים, הקאות, כאבים ושוב רגיעה וחזרה לחיים נורמלים. הכאבים היו מלווים בספזמים (התכווצויות) חזקות של הושט, רפלוקס (החזר חומצה מהקיבה) והקאות. ביקרנו אצל טובי הרופאים הגסטרואנטרולוגים בארץ! איילת עברה סדרה של בדיקות הכוללות צילומי רנטגן, גסטרוסקופיות, אולטרסאונד, צילום בריום, בדיקות דם וכד', לא נמצאו ממצאים פתולוגים המסבירים מדוע מופיעים ההתקפים האיומים בפרקי זמן קצובים. נוסו כל מיני תרופות וכלום לא עזר. בצר לנו, פנינו לרפואה האלטרנטיבית כגון: מחטים סיניים (אקופונקטורה), רפלקסולוגיה, צמחי מרפא, רזוננס וכד'. ניסינו דיאטות רפואיות שונות, טבעונות, צמחונות, דיאטה ללא חלב ומוצריו וכד' כלום לא עזר! ההתקפים היו חוזרים למרות הכל כמו שעון ביולוגי.
לבסוף פנינו לקליניקה לאנרגיה ביו-קנטית של ד"ר זורז' פיקסלר בבני ברק. כאן התחלנו לתפוס את קצה החוט לפתרון הבעיה. ד"ר זורז' פיקסלר עזר לאיילת רבות בעזרת האנרגיה הטובה שלו. הוא איתר את שורש הבעיה והחל בריפויה. 
בשלב מסוים הפנה אותנו ד"ר פיקסלר לרב דניאל זר, ראש ישיבת "אור דוד" בפרדס כץ, על מנת לבצע פדיון נפש ותיקון מעין הרע. היינו אצל הרב בישיבה והתרשמנו מאישיותו המיוחדת והמגנטית ומרצונו ונכונותו לעזור לקהל קדושי ישראל יום יום עד השעות המאוחרות של הלילה.

לאחר הפגישה החמישית עם הרב, החלה איילת להרגיש הרבה יותר טוב: הפחד לאכול שליווה אותה בחודש האחרון (בעקבות פחד מהתקף צפוי נוסף) נעלם בהדרגה ובכל יום נוסף הייתה הטבה משמעותית. בכוח האמונה ובעזרת פדיון הנפש שערך הרב דניאל זר שליט"א עברו הפחדים ואיילת מנהלת חיים רגילים לחלוטין. נכון להיום לא חזר ההתקף הנוראי זו פעם ראשונה לאחר שנה וחצי של התקפים חוזרים ונשנים, ובעזרת השם לא יחזרו עוד לעולם!

תודתנו לרב דניאל זר שליט"א בהיותו שליח מצווה מהשם לגאול ולפדות נפשותינו ויהיה השם עמו - אמן.

אהבתם? תנסו גם את אלו