דלקת באוזן ובגרון

מאת:  מכתבים
קטגוריה: מכתבי תודה
ת. פרסום: 26 מאי 2013
מכתב תודה על בנם שחלה כחודש וחצי בדלקות אוזניים וגרון ובעזרת הפדיון הבריא לגמרי.
אנו רוצים להודות להקב"ה ולך כשליחו, בבחינת צדיק גוזר והקב"ה מקיים, על הנס של הצלת בננו דוד שחלה ובעזרת "פדיון נפש" שערכת לו, הילד הבריא והחלים בצורה מהירה ומפתיעה לשמחת כולנו. וכך זה היה: דוד חלה במשך  חודש וחצי בדלקות גרון ואוזניים ולקחנו אותו לכמה רופאים לטיפול. הטיפולים שקיבל לא השפיעו לטובה ומצבו הורע, הכאבי גרון ואוזניים המשיכו וחומו עלה ל-40 עד 41 מעלות חום. לקחנו אותו לרופא אף אוזן גרון מומחה, והוא הפנה אותנו לבית חולים לילדים בת"א לאישפוז, הוא התקבל בבית חולים ואושפז. במשך השבוע הראשון לשהותו בבית החולים, מצבו לא השתפר במאומה, הכאבים והחום הגבוה לא ירדו. כל אנטיביוטיקה שקיבל לא עזרה ולא השפיעה, הרופאים לא ידעו מה לעשות ואמרו לנו שאין מה לעשות זה וירוס. ניסינו לאתר את מנהל מחלקת ילדים, כדי לקבל ממנו רעיון או חוות דעת רפואית מה לעשות עם הילד ואמרו לנו שהוא איננו והוא לא יהיה עד יום א' בשבוע הבא. 
(היום יום ד') ומה שנותר לנו זה לחכות לו. לא הסכמתי לכך ובאתי (אביו של דוד) אל הרב דניאל זר נ"י. והסברתי לו את המצב של הילד וכל מה שעבר עליו והוא אמר שצריך לעשות לו "פדיון נפש", כי יש איזה דברים שפוגעים בילד וזה הפתרון. עשיתי כמצוות הרב ולמחרת יום ה', יום העצמאות השנה, הבאתי לכבוד הרב את הכסף הדרוש עבור הפדיון נפש והרב ערך לדוד פדיון נפש ביום ו' בבוקר לאחר התפילה. בשעה עשר בבוקר, בביקור רופאים בבית החולים הופיע לפתע מנהל המחלקה פרופסור וגם בדק את הילד, שאל על תולדות המחלה ומה עבר עליו ואיזה תרופות הוא קיבל (הכל בהתעניינות מלאה), הוא חשב ולאחר התייעצות עם הצוות הוא החליף לו את התרופה שוב וכעס על הרופאים על הטיפול שנתנו לילד. תרופה זו דומה מבחינה אנטיביוטית לתרופות קודמות שקיבל הילד, רק שהיא תוצרת אחרת ולא התרופה ריפתה את הילד. החום המשיך במשך יום שישי לעלות ולרדת גם, לשם שינוי, ובליל שבת בשעה עשר בלילה החום שוב עלה ל-41 מעלות, חום גבוה מאוד. הוא קיבל נר הרגעה ובזמן תחילת קריאת התהלים בישיבה, בשעה אחת עשרה וחצי, הילד נרגע וחומו החל לרדת ואז הוא נרדם עד שעה חמש בבוקר יום שבת והוא התעורר ולא היה לו חום. הרופאים התפלאו על הנס ואמרו שהתרופה הזו משפיעה רק אחרי כמה ימים. אמרתי להם שאין זה בגלל התרופה שהחום ירד, אלא בגלל "הפדיון נפש" והסברתי להם מה זה. אכן ביום שבת הילד הרגיש יותר טוב ובמוצאי שבת לא היה לו בכלל חום, הוא נשאר לביקורת בבית החולים עד יום שני ושולח הביתה. זהו מעלותיו של הפדיון נפש אשר מציל את האדם ופודה את נפשו של האדם מכל דבר ונותן לו חיים כמו שכתוב בתורה: "עץ חיים היא למחזיקים בה ותומכיה מאושר".

אנו מברכים אותך ואת תלמידי הישיבה בברכת התורה, עלו והצליחו, ובפרט את הרב על הצלת הנפשות הרבה אשר כבודו עושה בכל צורה ומקדיש מזמנו וכוחו ועושה מאמצים כדי לעזור לכל אחד שפונה אליו והשם יצליח את דרכך בטוב ושנותיך  נעימים וברכה והצלחה רבה.

אהבתם? תנסו גם את אלו