ההגנה הכי טובה היא ההתקפה

מאת: 
קטגוריה: דברי הרב
ת. פרסום: 03 פברואר 2014
בכל הגלויות עם ישראל שמר על התורה והיה עם לתפארת אבל שהגענו לארץ ונטרלו אותנו מהתורה - עם ישראל מתדרדר בצורה נוראה.
רבותיי תראו הבנים מתדרדרים בצורה נוראה, בנות מתדרדרות בצורה נוראה, ואף אחד לא מרגיש בדבר. מה גורם לכל הירידה הנוראה הזאת, רק דבר אחד  "על עזבם תורתי", "על מה אבדה הארץ? על עזבם בתורתי", ברגע שלא הולכים בדרכה של תורה העם נהרס, אין עם, "אין אומה זו אומה אלא בתורתה". בכל הגלויות היינו בלי מדינה, בלי ממשלה, בלי צבא, בלי נשק, כלום ועם הכי נרדף בעולם אבל נשק אחד אטומי היה לנו, התורה הקדושה, תלמודי תורה, ישיבות, כל העולם קינא בנו, איזה שלום בית, איזה חינוך ילדים, איזה בתים לתפארת, כל העולם קינא בעם ישראל, קרוב לאלפיים שנה. ולבסוף אנחנו באים לארץ ישראל, היום שכל עם ישראל חיכה לו בכל הגלויות להגיע לארץ ישראל, באים לארץ ישראל ובאו פה אנשים ציונים שמאלנים רשעים, עוכרי תורה ושונאי תורה, יוצא להם שנאה מהעיניים לעקור תורה מישראל, הורידו לאנשים את הפאות, הורידו זקנים, אמרו להם בן גוריון זה המשיח, אין גאולה גמרנו, נגמר הכל. נטרלו אותנו מהתורה הקדושה, אין תורה אין כלום, בתי ספר חילוניים, מיליון וחצי ילדים בבתי ספר חילונים בר מינן  לא יודעים מה זה שמע ישראל, הבנים שלנו, הבנות שלנו, מיליון וחצי ילדים לא יודעים מה זה שמע ישראל, הכל בכפייה את הילד לוקחים אותו ומלמדים אותו, על הבודהיזם כן, על הנצרות כן, על ערבים כן, על האיסלאם כן אבל תורה שלנו שאנחנו יהודים שום דבר, לא שבת ולא תפילין ולא קריאת שמע, לקחו את העם ונטרלו אותו, מה עשו מעם ישראל.
ומה התוצאות היו, אמרו לא צריך תורה, לא צריך שבת, מה שבא לכם תעשו, מה התוצאות.

רבותיי לא אני צריך לזעוק, החילונים צריכים לזעוק, הרחוב צריך לזעוק, נטרלתם את עם ישראל, מה התוצאות היום, בתי סוהר מפוצצים, רבבות בהודו, רבבות ברחבי העולם, הרסתם את העם, נטרלתם אותנו מהתורה מה אתם רוצים מאיתנו, איפה אמרתם יהיה טוב נהיה יותר גרוע, פריצות, זימה, ניאוף, אלימות, אבא רוצח את אשתו, אימא את בעלה, אבא רוצה את תינוקו בן השנתיים, לאן מגיעים בלי תורה, אבא מסוגל להטביע את הבת שלו באמבטיה בשביל כסף, נורא נוראות!!!  הלב שותת דם, הלב כואב, צריך לשבת על הרצפה ולבכות על המצב של עם ישראל. ילדים רוצחים הוריהם, ההורים רוצחים ילדים, איפה היה רצח בעולם היהודי בחוץ לארץ שהיה עולם של תורה, תראו לי איפה יש רצח בעולם הישיבות? מאז קום המדינה לא היה רצח בישיבות, לא היה רצח בעולם החרדי, (אני לא מדבר על יגאל עמיר, הוא לא בחוג שלנו) לא היה רצח תשימו לב רצח אחד לא היה בעולם החרדי מאז קום המדינה ואנחנו השחורים ואנחנו הפרימיטיבים, תגידו לי אתם, מי פה יכול להגיד לי דבר אחד טוב שיש בעולם החילוני, דבר אחד טוב??? אין שום דבר!!! הכל הרוס, הכל חורבן, אין חברים, אין חברה, חברים זה אינטרסים, הוא צריך אותך הוא יהיה חבר שלך או לא צריך אותך הוא יקבור אותך באדמה.

אני אספר לכם עכשיו סיפור תזעזעו, לפני שלושה שבועות יום רביעי אחד נכנס בחור למשרד בגיל עשרים ושתיים בערך או עשרים ושלוש בוכה ובוכה, איזה בכיות. כבוד הרב, אני רוצה שתעשה פדיון נפש לחבר שלי, הוא לא מרגיש טוב, הוא בדיכאון ואין לו מצב רוח. אמרתי לעצמי משיח בא, חילוני בוכה על חבר שלו עד כדי כך שהוא בא לעשות לו פדיון נפש והוא לא רגוע, הייתי בהלם, נו אז יש איזה נקודת אור.  אמרתי לו, עד כדי כך? כזה אהבה יש לך לחבר שלך שאתה בוכה עליו שהוא לא מרגיש טוב. כבוד הרב, הוא הבן זוג שלי. שומו שמיים אפשר לבכות על חבר שהוא בן זוג, אני בוכה יום ולילה על בנים ובנות שאני לא מכיר אותם, היום אני בוכה לקב"ה ומוריד דמעות על הבנים והבנות שברחובות, אתם שומעים מה קורה זה בן זוג שלי, ארבע שנים אני איתו, אני לא יכול בלעדיו. איך אפשר לשבת בשקט אין ברחוב דבר אחד טוב, בתים אין, בגידות, זימה, ניאוף, הרס אחד מוחלט, העם גמור, העם הרוס והתקשורת עובדת עלינו טוב טוב, שטיפת מוח עשרים וארבע שעות ביממה, החרדים החרדים והחרדים. מה אתם רוצים מהעם רשעים מושחתים, מפלצות, הרסתם את העם ועוד יש לכם פה לדבר? אלא ההגנה הכי טובה זה התקפה, כדי שלא יגידו מה עשיתם הרסתם את העם אז כל הזמן מדברים על החרדים. הרי הם רואים, מי לא רואה בעלי תשובה איך פושטים צורה ולובשים צורה, איך בעלי תשובה משתנים, אין כאן סמים, אין כאן אלימות, אין כאן רצח, איזה בתים מקימים בנות ישראל היקרות, איך מתעדנות, חוזרות בתשובה, איזה צניעות תענוג לדבר איתן, איזה חן, איזה אצילות, מה תורה עושה מבני ישראל, מה היא עושה בבנות ישראל הם רואים הכל והם מקנאים אבל כבר מאוחר מדי והם לא מוכנים להודות שהם טעו!