זרע של קיימא

אחד המונחים שלבטח נתקלתם בו אם אתם סובלים מבעיה כלשהי בהבאת ילדים לעולם הוא המונח זרע של קיימא. המדובר במונח קודש מהמקורות, שמתאר הצלחה בכניסה להריון והבאת ילד בריא ושלם לעולם. יש המתייחסים לביטוי זה כמתייחס לזוגות חשוכות בנים ויש המתייחסים אליו כביטוי שרלוונטי לכל זוג חשוך ילדים בכלל, וזו למעשה המשמעות של הביטוי – ניתן להשתמש בו כחלק מבקשת ברכה להבאת ילדים לעולם או כחלק מבקשת ברכה להבאת בנים זכרים. השאלה היא איך משתמשים בביטוי זה, ועל כך נדבר בשורות הבאות.

זרע של קיימא – ברכה יהודית
בסופו של דבר, זרע של קיימא הוא ביטוי שמתאר ברכה יהודית דתית בכל הקשור לענייני פוריות. יש שישתמשו בו במקרים בהם הם כלל לא יכולים להביא ילדים לעולם ונכשלים גם בטיפולי הפוריות הרבים אותם הם עוברים ויש שישתמשו בו בכדי לעודד את הסיכוי ללידת בן זכר, כשזה לא מגיע. בחיפוש פשוט תוכלו לגלות שלל סגולות שיעניקו לכם זרע של קיימא, אך כולן מתמקדות בתפילה, ברכה וקיום מצוות. ישנם גם נוסחי תפילה וברכות שונות שנהגו על ידי רבנים שונים לאורך הדורות, וכל אחד מהם יכול להתאים לכם ובלבד שכך אתם גם מרגישים לגבי הנוסח בו תבחרו.

האם עמידה בסגולות זרע של קיימא פוטרת מטיפולי פוריות?
התשובה היא בהחלט לא. הדת היהודית אינה מאמינה בניהול חיינו על בסיס ניסים ורוח בלבד. על פי הדת היהודית, האדם מחויב לעשות ולפעול להצלחתו, בריאותו ופרנסתו באמצעות כל הכלים העומדים לרשותו. טיפולי פוריות הם כלי חשוב, לזוגות שלא זכו זרע של קיימא, אלא שעל פי הדת היהודית, יש תפקיד חשוב מאוד גם לרוח, לאמונה ולתפילה, שכל אחת מהן יכולה למלא תפקיד חשוב ומרכזי גם במסגרת טיפולי הפוריות ולזכות לברכת זרע של קיימא.

הרב דניאל זר עוסק כבר מעל 30 שנה בבעיות פוריות והפלות ע"י תיקון מיוחד של הוצאת עין הרע שכידוע מעכב הרבה שפע לאדם ובפרט לזוגות. בנוסף כבוד הרב עורך פדיון נפש על פי הקבלה, בתהליך מסודר מלא כוונה ומלא עוצמה רוחנית. פדיון הנפש ידוע כפותח את המזל, את הפרנסה ואת הבריאות ומשפיע על כל גופו, הווייתו וחייו של האדם. זוגות רבים שלא זכו לילדים שנים רבות או נשים שהיו מפילות בהריון זכו בזכות הרב להיפקד ואף זוגות שמעל 20 שנה ללא ילדים זכו כאן לישועה עצומה.

לקביעת פגישה עם כבוד הרב ניתן למלא את הטופס למטה או להתקשר למשרדי הישיבה בטלפון 03-570-12-12

אנא מלאו את הטופס ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם.