הזמנת דיסק-און-קי של הרב דניאל זר

USB2
לאור הביקוש הגדול של הדיסקים ברחבי הארץ והעולם, ישיבת אור דוד הוציאה לאור דיסק-און-קי המכיל בתוכו את כל הרצאות הרב דניאל זר מסודרות לפי נושאים ובתוספת של סרטונים מחזקים!!

כבר עשרות שנים, מקבל הרב דניאל זר שיחות חמות ונרגשות, השיחות בד"כ קצרות ונשמעות בסגנון של "הרב לפני כשנה שמעתי דיסק שלך והיום אני בישיבה", עשרות ואף מאות טלפונים שהתקבלו במשך השנים, מספרים על נערים ונערות, נשים וגברים, רווקים ונשואים, שקבלו דיסק אחד של כבוד הרב באקראי, ולאחר ששמעו את הדיסק החליטו להשתנות. השינוי לא בא בקלות, אבל עוד דיסק ועוד שיעור עד שבסופו של דבר האדם פושט צורה ולובש צורה אחרת לגמרי.

כשהגאון מוילנא עמד לפני פטירתו, החזיק את הציצית שלו ובכה, כמה מצוות אפשר לעשות בכמה שקלים. גם אנו צריכים לדעת איזה זכות גדולה היא לקרב יהודי לאביו שבשמים, שהיום ניתן לעשות זאת בדיסק אחד ששווה שקל אחד!!! זכות גדולה נפלה בחלקינו להיות ממזכי הרבים שעליהם נאמר "ומצדיקי הרבים (יאירו בעולם הבא) ככוכבים לעולם ועד"...

כל אחד יכול להיות שותף בזיכוי הרבים הגדול, כל דיסק יכול לשנות יהודי - וזכות זו יכולה להיות שלך!
*ניתן לתרום ממעשר כספים.

PAYPAL
על מנת לתרום לחלוקת הדיסקים און-ליין בחרו בתשלום ע"י כרטיס אשראי באתר המאובטח פאיי-פאל הבין-לאומי, או בחרו בתשלום ע"י הטלפון ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.
מלאו את פרטיכם
השדות המסומנים ב* הינם חובה