ברכת פרי הבטן

מדוע זוגות לא זוכות לפרי בטן? הסיבות לכך יכולות להיות רבות ומגוונות, אבל האמת הלא משמחת היא שאכן ישנן נשים שלא מצליחות או שמתקשות להיכנס להריון. לקושי זה ניתן לייחס סיבות מדעיות הקשורות במערכת הרבייה של האישה ו/או של בן זוגה וניתן לייחס לו גם סיבות רוחניות. ידוע כי לאורך ההיסטוריה היהודית טענו חכמי הקבלה כי לפעמים יש על האדם גזרות רעות או עין הרע ושאר גורמים שיש להם השפעה ממשית על חיינו, אך איננו מודעים להם. ברכת פרי הבטן, היא ברכה עם עוצמה רוחנית גבוהה מאוד שנהוג להשתמש בה כברכה להריון. היא לא באה להחליף את המדע, אלא הולכת איתו יד ביד.

הריון - קדוש, מפחיד ועצום
ברמה היומיומית, רובנו מתייחסים להריון כאל מצב אנושי טבעי וסטנדרטי, אלא שבפועל מדובר בחוויה האנושית העוצמתית ביותר, חוויית הבריאה והבאת חיים לעולם. על פי האמונה של חכמי הקבלה, בחוויה הזו מנסים לחבל כוחות רוחניים שליליים שמתורגמים על ידינו למונחים מדעיים או יומיומיים כמו לחץ נפשי, חוסר מזל, אי התאמה, בעיות בריאות ובעיות פיזיולוגיות במערכות הגוף. במילים אחרות, האמונה גורסת כי אותם אלמנטים פיזיולוגיים, מדעיים ויומיומיים יכולים להוות גם ביטוי לכוחות רוחניים שמשפיעים עלינו, פוגעים באמונה שלנו ביכולת של עצמנו ובסופו של דבר עולים אל פני השטח במרחב החומרי.

ברכת פרי הבטן – הפתרון הרוחני שמתורגם למרחב הפיזי
כבני אדם, קשה לנו לפעמים להבין את ההשפעה של העולם הרוחני על חיינו הפיזיים, אבל לא חסרות עדויות על שינויים שחוו בני אדם היום ולאורך כל ההיסטוריה, בעקבות פעולה רוחנית בה נקטו. ברכת פרי הבטן היא ברכה רבת עוצמה שמיועדת לנטרל את אותם כוחות רוחניים שליליים, להגביר בתוכנו את האמונה ולקבל גם קצת עזרה משמים. ברכת פרי הבטן מיושמת בליווי רבני ובמסגרתה גם מבוצעים מהלכים פרקטיים המשחקים בתפקיד הסגולות לכניסה להריון.

כניסה להריון בזכות ברכה?
ובכן, ברכת פרי הבטן כן יכולה להביא את הישועה במקום שכבר הרופאים או המדע לא הצליחו. מדובר בברכה שמיועדת להביא את האישה ואת בני הזוג בכלל, למצב הרוחני שיאפשר את הכניסה להריון. ההיריון עצמו יתרחש כמובן בדרכו הטבעית או במסגרת טיפולי הפריה שעוברים בני הזוג, אך עם הברכה לצדכם, תוכלו להרגיש בתוככם שאתם הולכים על דרך המלך להריון.

הרב דניאל זר עוסק כבר מעל 30 שנה בבעיות פוריות והפלות ע"י תיקון מיוחד של הוצאת עין הרע שכידוע מעכב הרבה שפע לאדם ובפרט לזוגות. תהליך זה אינו מחליף את טיפולי הפוריות אבל הוא יכול לשנות עבורכם את הכל, במיוחד אם חוויתם רצף של כישלונות טיפוליים. זוגות רבים שלא זכו לילדים שנים רבות או נשים שהיו מפילות בהריון זכו בזכות הרב להיפקד ואף זוגות שמעל 20 שנה ללא ילדים זכו כאן לישועה עצומה.

לקביעת פגישה עם כבוד הרב ניתן למלא את הטופס למטה או להתקשר למשרדי הישיבה בטלפון 03-570-12-12

אנא מלאו את הטופס ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם.