בעיות פוריות

כל זוג שעובר טיפולי פוריות וחווה את התהליך של התמודדות עם בעיות פוריות, מבין היטב שהביטוי בעיות פוריות הוא ביטוי יפה ומרוכך לחוויה מאוד לא קלה, לא מבחינה נפשית ולא מבחינה פיזית. המדובר כביכול, בבעיה רפואית קלאסית שהמדע מכיר היטב ובכל זאת, מוצאים את עצמם זוגות רבים בתהליכים אינסופיים שיכולים להימשך שנים ארוכות ואפילו עשורים, ללא כל הצלחה. ישנו דבר אחד שהמדע לא יודע להסביר ובדרך כלל משמש כהסבר המקובל "כשלא הולך" – לדבר הזה קוראים רוח ונפש ולפעמים בעיות פוריות הן תוצאה של היעדר אמונה עצמית ובכלל, לחץ נפשי או פשוט מזל רע. את זה מגלים זוגות רבים רק לאחר שהצליחו להיכנס להריון אחרי פעולה שהיא לכאורה סתמית ולא מדעית בעליל, אבל התבררה כפעולה שפתחה עבורם את המזל.

ממה נגרמות בעיות פוריות?
לפני שניגע בנפש וברוח, בואו נדבר על הצד המדעי של בעיות הפוריות. בעיות אלה נובעות משורה ארוכה של סיבות רפואיות וגנטיות, לרבות מחלות רקע, חוסר התאמה גנטית, בעיות פיזיולוגיות במערכת הרבייה הנשית, בעיות פיזיולוגיות במערכת הרבייה הגברית וכמובן כל ההיבט הנפשי שמונח כולו תחת הכותרת הרפואית "סטרס". בעיות פוריות אצל האישה מתאפיינות בדרך כלל בבעיות במבנה הרחם או בתפקוד מערכת הרבייה. בעיות פוריות הגבר מתאפיינות בדרך כלל בספירה נמוכה מאוד. מעבר לכך, ישנן בעיות שנובעות גם מהחיבור בין בני הזוג הספציפיים ולא היו מתקיימות מול בני/ בנות זוג אחרים/ות.

התמודדות עם בעיות פוריות – מדעית רפואית
אין כל ספק שהדרך הטובה ביותר להתמודד עם כל הסוגים של בעיות פוריות היא הדרך הרפואית מדעית. למדע ישנם פתרונות רבים גם באבחון הבעיה וגם במתן הפתרון הטוב ביותר. יחד עם זאת, ישנם מקרים רבים מאוד בהם הפתרונות האלה פשוט לא מייצרים את התוצאה המבוקשת וזה אולי הזמן לנסות ולפענח את גורם הסיכון הגנרי שנקרא "סטרס". תחת הכותרת הזאת מסתתרת שורה של סיבות נפשיות ואולי אפילו רוחניות, שמונעות את היקלטות ההיריון, ולעיתים דווקא התהליך המדעי רפואי עצמו מעלה את רמת הסטרס ומפחית עוד יותר את סיכויי ההצלחה. במקרה כזה, זה כבר לא עניין של בעיות פוריות לגבר או לאישה, אלא עניין של רוח, של נפש ושל חשיבה מחוץ לקופסא.

ברובם המכריע של המקרים, וזאת על בסיס עדויות של זוגות שהצליחו, חסרה מאוד האמונה ביכולת להצליח, חסר הדרייב להילחם בכל הכוח ולהתנגד לייאוש וחסרה האמונה בכל מה שאנחנו לא יודעים אותו, אלא רק יכולים להאמין בו. סגולה לפוריות היא ללא ספק האמונה שאנחנו פוריים ואת זה מאבדים זוגות רבים לאורך התהליך.

הרב דניאל זר עוסק כבר מעל 30 שנה בבעיות פוריות והפלות ע"י תיקון מיוחד של הוצאת עין הרע שכידוע מעכב הרבה שפע לאדם ובפרט לזוגות. בנוסף כבוד הרב עורך פדיון נפש על פי הקבלה, בתהליך מסודר מלא כוונה ומלא עוצמה רוחנית. פדיון הנפש ידוע כפותח את המזל, את הפרנסה ואת הבריאות ומשפיע על כל גופו, הווייתו וחייו של האדם. זוגות רבים שלא זכו לילדים שנים רבות או נשים שהיו מפילות בהריון זכו בזכות הרב להיפקד ואף זוגות שמעל 20 שנה ללא ילדים זכו כאן לישועה עצומה.

לקביעת פגישה עם כבוד הרב ניתן למלא את הטופס למטה או להתקשר למשרדי הישיבה בטלפון 03-570-12-12

אנא מלאו את הטופס ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם.